Navštivte je, nechte se políbit a napište e-book, který vám vydělá miliony.

Minule jsem vám práskla, kam chodí Múzy na kafe, a přislíbila navazující článek o tom, kde tyhle rozverný holky potkáte venku. Jak chillujou na neviditelný kostkovaný dece s košem ovoce a lahví vína.

Kde jsem na ně v poslední době narazila já?

1) Na louce nad Lucernou

Na střeše Lucerny je tráva, poesiomat, slepice, výhled, kafe, piano a otevřeno do pozítří (11. 9.) – ráj pro Múzy i jejich věčné hledače. Nahoru buďto vyšlapete po svých, nebo se svezete páternosterem. Když budete mít štěstí, zahrajou a zazpívají vám tu zdejší srdcaři.

Málem jsem o ten zážitek přišla, protože výmluvy typu kdo mi pohlídá vylomeniny… A pak  se F. zeptal, jestli nepůjdem. Všichni? Všichni. A tak jsme vyrazili. Dokázala bych tam strávit den i noc a další den, ale i během hodiny se s Múzami stihnete obejmout a naťuknout aspoň to nejzásadnější. Třeba sepsání tohohle příspěvku.

2) V parku Sidonie Nádherné

O červnovém Víkendu otevřených zahrad jsem si tu vypila kafe ve zřícenině, kreativně se vyřádila, nasála inspiraci do zásoby a odjížděla s taškou s vlastním potiskem, nápadem na novou kérku a bušícím srdcem – věděla jsem, že do Vrchotových Janovic se musím brzy vrátit. A nejlíp s mými Povídkářkami.

A až se tak stane, nebojte se, že by vás ta zpráva minula. Bude to totiž velký a země se zachvěje. :)

3) V uhříněveské oboře a přilehlých lesích, loukách a polích

Zelené okolí mého bydliště si Múzy oblíbily. Narazíte na ně ráno při kočárkové procházce i večer při příjemně osamělém běhání. Pomáhaly mi šperkovat oba moje e-booky a našeptávaly náměty povídek i článků. Jsem šťastná, že ani při tak častém setkávání jsme se zatím vzájemně neomrzely. Budete-li mít cestu kolem, dejte vědět. Seznámím vás.

Kde jste letos v létě s Múzami piknikovali vy? :)