NAPIŠTE E-BOOK, KTERÝ SE V ONLINE DAVU NEZTRATÍ

Vytvořte jedinečné dílo, ...

 • které čtenáře vtáhne a nepustí, i kdyby trakaře internety padaly
 • které bude nadšený čtenář sdílet a doporučovat na potkání
 • čtivé, autentické a vyladěné do posledního detailu
 • ze kterého si sednete na zadek i vy sami
 • které bude Chuckem Norrisem mezi ostatními e-booky

Co přesně vás čeká uvnitř téhle šperkařské e-parády?

4 kroky k autenticitě

Odlište se od ostatních
a vyšlapte si cestu ke čtenářově srdci.

4 korektorské lahůdky

Vyhněte se nejčastějším
pravopisným a typografickým mizériím.

4 fígle z copy světů

Pište jako profík
a zároveň zůstaňte sami sebou.

4 detaily, ve kterých je síla

Zaostřete na detaily
a užijte si vzrušující finální šperkování.

„Heleď, šperkařko jedna... Co ty jsi vlastně zač a odkud toho o tom e-bookaření tolik víš?

 • Jmenuju se Martina a jsem textoholik. (Ahoj, Martino!)
 • Většinu svého života čtu, píšu, nebo o tom aspoň přemýšlím.
 • Jako korektorka a copywriterka pomáhám tvořit, pilovat a zdobit texty ostatním.
 • Ráda se šťourám ve větách, opravuju, uhlazuju, mazlím se s nimi.
 • Píšu, co se dá (kdy se dá, kde se dá a kam se dá) – knihu, povídky, blogy, články, e-booky, deníčky... Na papír, na weby i fejsbůčky.
 • Přátelím se s múzami. A můžu vás seznámit.

Pozor, pozooor! Pokud se do šperkaření svého e-booku pustíte spolu se mnou, hrozí tyto následky:

Pro čtenáře budete důvěryhodní a snadno se s vámi ztotožní. Získáte věrnou čtenářskou základnu, která jede na stejné vlně jako vy.

Čtenář porozumí vašemu sdělení a bude mu prospěšné. Rád se v budoucnu vrátí pro další informace k vám, a ne ke konkurenci.​

Od své služby/produktu neodradíte ani nejnáročnější čtenáře. Díky pravopisnému dostaveníčku totiž nebudete vypadat... ehm, zkrátka, jako blbec.

Vryjete se své cílovce pod kůži. Budete zapamatovatelní až nezapomenutelní. Čtenář vás rád doporučí dál a bude se těšit na vaše další počiny.

To asi nebude jenom za hubičku, co?

Skoro jo!

Posílám e-knížku do světa za 320 Kč

 • To je dvacka za každý z 16 šperkařských fíglů.
 • Kdyby vám každý z nich přivedl byť jediného nového čtenáře (zákazníka)… Je to dobrá investice? Spočítejte si sami. :)
 • Za tuto cenu si můžete zakoupit např. 32 svazků ředkviček.

O e-booku už si cvrlikají první čtenáři (a já se červenám)

„Od tohoto e-booku se nebudete chtít odtrhnout. Nejraději bych ho nedoporučovala vůbec nikomu, abych si všechny AHA momenty schovala jenom pro sebe. Ale protože jsem se v jedné ukázce z něho dočetla, že karma je zdarma, budu se svým přáním opatrná. Tento e-book je pro každého, kdo pro své texty hledá něco navíc, chce být sám sebou a ocení smysl pro humor. Budu ho číst znovu a znovu, abych nezapomněla. Moc děkuji.“
„E-book je naprosto super! Obrovská spousta přínosných informací v různých oblastech online psaní (už je aplikuju:-). Navíc miluju češtinu a záleží mi na tom, abych psala správně. A taky mám ráda Heší styl psaní. :-) E-book je skvělou inspirací, užitečným pomocníkem a průvodcem. Díky němu bude vaše e-dílo jedinečné. Doporučuju všem, kdo píší, chtějí podpořit svou osobitost, psát správně, ale zůstat originální a sví.“ 
„Myslím, že Heší e-book je povinnou četbou, než se pustíte do toho svého. Bavila jsem se, místy se usmívala, jinde zpozorněla. Zažila jsem pár aha momentů. E-book jsem si dávkovala postupně při šálcích kávy, abych ho nezhltla najednou. A když jsem ho pak zaklapla, měla jsem chuť pustit se hned znovu do psaní. Tvořit, jak nejlíp mi to půjde, a myslet při tom i na maličkosti, které text vyšperkují.“
„Ťukne vám múza občas na rameno nebo se ukáže hned za rohem? Víte a cítíte, že se poblíž pohybuje skvělý nápad a nějak se vám ho nedaří zachytit? Jestli vám vytvoření skvělého díla (e-booku, článku, webu...) jemně proklouzává mezi prsty, je tenhle e-book přesně pro vás. Při jeho čtení se múza usadí hned vedle. Najednou ji vidíte a můžete si popovídat tváří v tvář. :)“

BONUSY aneb... Šťastné a veselé šperkaření!

Máte ve svém okolí lidi (nebo mezi ně patříte), co vás zvou na oslavu narozenin se slovy, ať ale proboha nenosíte žádné dárky? Tak tohle přesně ode mě asi nikdy neuslyšíte. Dárky miluju a baví mě je dostávat i rozdávat. A pro vás mám rovnou dva! Koukejte.

 • Tohle je akční zápisník.
 • Autoři e-booků často označují podobný bonus jako „pracovní listy“, ale já se musím přiznat, že pod tímhle názvem se mi vždycky vybaví strašlivý loupežník Lotrando mladší a jeho: „Není to náhodou práce? Tak to já bohužel nesmím.“ :)
 • Akční zápisník bude váš motivátor a nakopávač. Strhne vás s sebou do zeleného světa praxe a nenechá vás usnout na vavřínech pouhopouhých teorií.
 • A tohle, pozooor, to je (ve vší heší skromnosti) úplná bomba, ze které mám sama velikánskou radost: mini e-book Jak se nebát poslat e-book do světa (a hejtry k šípku) aneb 4 fígle odvážného tvůrce.
 • Na 10 bonusových stránkách vám pomůžu najít v sobě odvahu ke sdílení vlastního díla a otevřu nové pohledy na hejtry i na nás samotné.
 • Protože všichni víme, že dopsáním e-booku jeho cesta nekončí, ale teprve začíná.

E-book i oba bonusy poputují do vaší elektronické pošty ve formátu PDF.

Přednákupní FAQ a garance vrácení peněz

Váháte, jestli pro vás můj e-book nebude ztráta času, peněz, nebo obojího? Možná vám v hlavě problikávají některé z otázek níže. Stačí je rozkliknout. Nebo mi napište přímo – na hes@sperkarka-textu.cz :)

No jasně. Budete psát a šperkovat současně. :)

No jasně! :) Na šperkování není nikdy pozdě. Obzvláště u elektronických počinů, které můžete aktualizovat, kdy a jak se vám zachce.

Pak zřejmě sdílíme totožné myšlenky i životní zkušenosti, zajímáme se o stejné věci a možná jsou naše kreativní mozky dokonce identická dvojčata. :D Napište mi na hes@sperkarka-textu.cz, chci vás poznat! :) No a samozřejmě vám do 30 dnů od nákupu ráda vrátím peníze.

Wow! V takovém případě vám pogratuluju, vrátím peníze (v rámci 30denní garance) a budu se ráda učit já od vás. :)

Inu, to se může stát. Na záruku stoprocentních úspěchů jsem malá paní. Mám ale pro takový případ jeden prima nápad. Pošlete mi svůj výtvor na mail, já na něj hodím šperkařské očko, přikousnu dvě tři ředkvičky a třeba se nám společně povede vykopat nějaký pudly. Zároveň můžete do 30 dnů od nákupu využít garance vrácení peněz.

Napište mi! Ráda zašlu své číslo účtu nebo seznam knih, které mi schází v domácí knihovničce.

Ať už se vás přednákupní FAQ týkají nebo ne, 30denní garance vrácení peněz platí pro všechny. Bez výjimky. Pokud tedy zjistíte, že jste se s nákupem unáhlili nebo jste ve šperkařském e-booku nenašli, v co jste doufali, dejte mi vědět. Pošlu vám vaše kapříky zpět, odkud ke mně připluli.

A ještě jedno závěrečné poselství...

Pocit z dokončeného díla je boží. A teď si představte, že takovýhle pocit zažíváte během celého procesu tvorby. Stejně tak si váš čtenář bude užívat čtení. A vás bude průběžně přepadávat chuť tvořit dál a dál. Poznejte ten pocit se mnou. Zašperkaříme si, co se do nás vejde!