VYPĚSTUJ SI

psací návyk

za 21 dní

3TÝDENNÍ TVŮRČÍ PROGRAM,
DÍKY KTERÉMU ZAČNEŠ KONEČNĚ PRAVIDELNĚ PSÁT

Vypěstuj si psací návyk

Budem spolu

Jak to bude probíhat?

Každý den po dobu 3 týdnů ti pošlu e-mail plný inspirace. Budou obsahovat:

0 +

otázek
na rozjezd

– rozehřejou psací svaly a rozpustí strachy z prázdné bílé stránky

0

spisovatelských
rozcviček

– hravé úkoly rozproudí tvou fantazii a přilákají múzu

0

tipů, jak se rozepsat
s lehkostí

– usnadní ti psaní
i proces vytvoření návyku

0

kreativních
výzev

– opečuješ svou kreativitu a získáš nové úhly pohledu

... a co ještě nás spolu čeká?

Mohlo by to být všechno. Ale není.

společné
autorské čtení

– sejdeme se online a přečteme si navzájem kousky svých děl

uzavřená
fb skupina

– virtuální kavárnička, ve které se budeme denně scházet, sdílet, inspirovat

motivační
soutěž

– ať to má grády: boží překvápko pro všechny poctivé každodenní psavce

Startujeme 3. 3. 2022

Přidáš se? Vyber si variantu kurzu, která je pro tebe ta pravá.

psací návyk
základ

833 Kč

= 40 Kč/den

psací návyk
s offline balíčkem

LIMITKA: VYPRODÁNO

1330 Kč

psací návyk
vip péče

LIMITKA: VYPRODÁNO

3130 Kč

Komu se tenhle 21denní nápad zrodil v hlavě?

Ahoj, já jsem Martina Heš a nad kávou šperkuju texty, svoje i vaše. Jsem copywriterka, korektorka, povídkářka z tria Povidkarky.cz a autorka novely, černobílé krásky, kterou vidíš za mnou na fotce.  Jmenuje se Tvůrčí restart: Lázně pro spisovatele v krizi.

A víš, co je legrace? Napsala jsem ji díky vlastnímu kurzu. Tomuhle. Nebo kurz vznikl díky ní? Byla to krásná symbióza. Jednoduše jsem každý den usedla k psaní a stvořila knížku i kurz. 😊

O tom, jaký to je, držet v ruce vlastní knihu a moct si k ní přičichnout, bych ti mohla nadšeně vyprávět dlouhý hodiny. Jenže co ty s tím, hm? Radši tě hecnu, ať si to vyzkoušíš na vlastní nos. 📖

Mimochodem, tahle fotka je ze křtu knížky. Událost, kterou bych ze srdce přála zažít každému, v kom dřímá spisovatelská duše. 

Jsi to ty? 

Tak spolu pojďme projít 21denním dobrodružstvím, díky kterému začneš konečně pravidelně psát. To je totiž to jediné, co pro splnění snu o vlastní knížce doopravdy potřebuješ. Ráda tě v tom podpořím. A sebe taky, hehe. Během kurzu totiž plánuju dokončit svoje druhé dílko. Moc se těším, že se potkáme a budeme společně tvořit!

Hešidlo a Tvůrčí restart
„Jestli máte sen nebo nutkavou potřebu stát se spisovatelem, ale prostě nevíte, odkud začít, pořád vás něco zdržuje a nedaří se vám ve spisovatelském já jaksepatří zabydlet, pak je tento kurz právě pro vás. Měla jsem trochu obavy, že vytvořit si psací návyk bude náročné a že mě to nebude bavit, ale úkoly jsou nenásilné, motivující a zaberou obvykle jen chvilku, takže pokud to myslíte s psaním jen trochu vážně, tak je hravě zvládnete.“

„Já tedy zírám a nechce se mi tomu ani věřit. Já píšu! Dokonce jsem dostala nápad na knihu, to jsem vůbec nezamýšlela. Chtěla jsem jen procvičovat psaní.

Nevím, jak se ti to povedlo, ale podařilo se ti odšpuntovat vřídlo a vše, co kdesi hluboko dřímalo, se dere na povrch.

Díky ti za tento kurz!“

Jana V.

„Musím Vám přece jenom napsat poděkování za úžasný kurz. Mnoho mi bylo vysvětleno, vlastně se vše vysvětlilo během toho psaní.

Ujasnilo, uzrálo a taky sebevědomí narostlo, což je asi nejdůležitější, co jsem si odnesla (sebekritik je opravdu záludný a krutý). Zatím jsem si vytvořila webovky pro svou milovanou Euronu, což je pro mě opravdu velikánský úspěch a bez tohoto kurzu bych těžko našla odvahu.“

Martina Š.

„Děkuji za objev, že můžu psát ráno v pět, že zaspat tu chvíli prvního probuzení často znamená ochudit se o skvělé nápady. Děkuji, že jsem se naučila psát večer, po práci nebo i těsně před spaním, dřív jsem vůbec nevěřila tomu, že to dlouhodobě dokážu. Během kurzu mi konečně došlo, o čem by mohly být moje e-booky, takže se můžeme těšit na to, že (snad) za pár měsíců tu budou s námi!“

Láká tě pravidelně psát, jenomže zrovna máš...

... maličký děti?

Super, já taky. Perfektní příležitost ukázat jim, že plnit si sny je možný.

... málo času?

Všichni máme denně 24 hodin. Pojď alespoň půlhodinku ukrojit pro sebe a své dílo.

... tvůrčí blok?

Nevadí, naopak – přizvi ho ke svýmu psaní. Že to nejde? Vsadíme se?

Ještě váháš? Tady jsou FAQ

Na každou z otázek níže stačí kliknout a rozbalí se ti odpověď. Pokud tu tvoje otázka není, napiš mi na hes@sperkarka-textu.cz 💌

Když budeš chtít, zvládneš všechno. Třeba i se dvěma vylomeninkami, součet jejichž věků je menší než tři roky. Otestováno za tebe. :) Doba, kterou nad kurzem strávíš, závisí na tvé chuti a možnostech, vyhraď si na něj ale minimálně 20 minut denně, jinak to nemá smysl, bohužel.

Po uplynutí 21 návykových dnů se sejdeme online na Zoomu a přečteme si kousky svých děl. (Ale neboj, nikdo tě nebude nutit ani přemlouvat, pokud se nebudeš chtít aktivně účastnit.)

Sejdeme se online mezi čtyřma očima, každý týden jednou (celkem tedy třikrát během kurzu).  Během půlhodinkového setkání probereme cokoli, co tě v otázce tvorby pálí, trápí, tíží, ale i těší a rozradostňuje.

Připrav se na smršť nápadů, inspirace a mé maximální podpory na tvé cestě za vytvořením psacího návyku. 💛

Přihlas se i tak. :) V tom je totiž ten fór a pointa návyku… Bude víc dnů, kdy se ti nebude hodit psát. Ale zuby si taky čistíš i v den, kdy máš mraky jiný práce, no ne?

Rozepíšu tě. Popostrčím. Inspiruju. Dodám odvahu. To všechno jo. Ale nenaučím tě, jak napsat perfektní text ani jak vytvořit postavu, kterou budou čtenáři milovat. Víc než v instantní rady věřím v to, že co trénuješ a čemu věnuješ pozornost, v tom se zlepšuješ.

Každý, kdo bude denně psát,  ode mě získá parádní překvápko + bude navíc zařazen do slosování o 3 hlavní ceny. Můžeš tedy vyhrát dokonce dvakrát.

O jaké konkrétní výhry půjde, prozradím první den kurzu. 😊

Přihlášky uzavírám 1. března ve 21:00. Tak to neprošvihni 💛