O MNĚ

Kdo jsem?

Jmenuju se Martina a v online vodách si říkám Heš. (O tom, proč Heš, jsem se víc rozpovídala tadyhle v povídkářském rozhovoru. 🙂) Jsem nadšená blogerka, copywriterka a korektorka. Máma dvou malých vylomenin. Trochu introvert a trochu pankáč. 

Co dělám?

Šťourám se ve větách, opravuju, uhlazuju, mazlím se s nimi. Mám na kontě stovky blogových příspěvků, desítky povídek, rozpracovaný první román, články i korektury na zakázku.

A taky vlastní e-booky. S radostí vám vyšperkuju texty do těch vašich.

Proč to dělám?

Protože miluju číst i psát skvělé texty. A nejvíc fandím osobním blogům a e-bookům od srdíčka. Pokud jim k dokonalosti chybí nějaký ten detail, dokážu ho bezpečně identifikovat. Pomůžu vám vypilovat a dozdobit i vaše texty. Od prvního písmene do posledního interpunkčního znaménka.

Co jsem dělala dřív?

Před mateřskou jsem třetinu dne trávila v kanclu. Sice ve společnosti prima lidí a dobré kávy, ale pro mě bezpointovou prací, která mi nepřinášela naplnění ani vnitřní uspokojení. Regenerovala jsem se po večerech, víkendech a dovolených a dobíjela tak baterky na činnosti, které ze mě zase velmi rychle vysály život.

Zpětně ten smutný začarovaný kruh rozeznávám zřetelně, tehdy jsem svůj nesmělý vnitřní hlásek volající po svobodě umlčovala tím, že takhle je to asi holt normální, lidi chodí do práce, pak domů a pak zase do práce. A třeba se na mě jednoho dne usměje štěstí a podaří se mi vydělávat peníze něčím, co mě baví. Někdy. Časem…

Píchlo vás z toho teďka v břiše?

Možná jste na tom podobně a chcete to změnit. Rozhodli jste se, že nebudete čekat, až se štěstí usměje na vás. Že ten první úsměv ziniciujete vy.

Třeba už jste dokonce podnikli první krůčky. Ujasnili jste si, v čem jste dobří a pro co hoří vaše srdce nejvíc. Rozjíždíte byznys, píšete e-booky a články na blog – s cílem získat svobodu, finanční i osobní. Co když dokonce kráčíme po stejné cestě a já jsem o dvě tři zatáčky před vámi? Jestli jo, tak mám fakt radost, protože se od sebe můžeme učit navzájem. Dejte vědět, vypiju si zatím kafe a počkám na vás. :)

S čím vám dokážu pomoct?

Dnešní svět otevírá jedinečným blogům, e-bookům a dalším písmenkovým počinům dveře dokořán. Tak si je nepřibouchněte stylistickým nedorozuměním, zbytečnou hrubkou nebo chybějící mezerou. Vám se můžou jevit jako nepodstatné, ale v očích vaší cílovky, potenciálních klientů Sáry, Báry, Čáry či Máry, mají magickou moc snížit ve vteřině vaši důvěryhodnost.

Věřím, že v detailech je síla. Pošlete do světa text, který si s klidem v duši přečte profi copík i váš učitel češtiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *